• "PRZYTUL SIĘ DO DRZEWA"

Ogólnopolska kampania PRZYTUL się do DRZEWA ma celu zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach, uczula na rzeczy, które mogą nieświadomie doprowadzić do pożaru.

Uczniowie Naszej szkoły wzięli udział w tej akcji.

#straznicylasow

• Wycieczka do Biskupina

• ,, żywa lekcja historii ''… nie może być piękniej 😊 Festyn w Muzeum Archeologicznym w Biskupinie spełnił oczekiwania nas wszystkich. Było pięknie 😊Widzimy się za rok

• Dzień przedszkolaka

• Wczoraj w naszym przedszkolu obchodziliśmy "Dzień Przedszkolaka". Z tej okazji wszystkim przedszkolakom składamy najlepsze życzenia: uśmiechu na twarzy, beztroskiej zabawy, niech każdy dzień będzie dla Was wspaniałą przygodą.

• Bezpieczna droga do szkoły

• 19 września  naszych przedszkolaków oraz uczniów klas I-III odwiedzili panowie Policjanci, którzy przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznej drogi do i ze szkoły.
            Dzieci poznały zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz zagrożenia jakie mogą występować podczas zabaw w pobliżu jezdni.
          • DZIEŃ KROPKI

• Dzień Kropki w klasie 1.

"Międzynarodowy Dzień Kropki" obchodzony jest na całym świecie 15 września.

Jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• Właśnie zakończyliśmy jedne z najdłuższych wakacji od kilku lat

Dzieci oraz nauczyciele, pełni zapału, rozpoczynają nowy rok szkolny 2023/2024 w naszej pięknie odnowionej szkole.

Życzymy powodzenia!

• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Cała społeczność szkolna zgromadziła się, aby wspólnie obejrzeć apel przygotowany przez uczniów klasy 8 i 6.

W uroczystości oprócz dyrekcji, nauczycieli, uczniów i rodziców wziął udział zaproszony gość Pan Leszek Grzeczka , który wręczył stypendium Janowi Jedlińskiemu za wysokie wyniki w nauce.

Następnie na forum całej szkoły najlepsi uczniowie odebrali świadectwa i wyróżnienia.

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym to:

Klasa 2-Antek Jedliński, Alan Płontka,Nikola Budzińska

Klasa 3-Ania Rezulak,Aleksandra Radecka,Lena Macioszek,Jakub Szulc

Klasa 5-Jan Jedliński, który otrzymał również nagrodę za reprezentowanie szkoły w konkursach i zawodach sportowych

Klasa 6:Amelia Konowalska

Nagrodę za pracę w samorządzie szkolnym otrzymała Zuzanna Macioszek.

Wyróżnienie za frekwencję szkolną otrzymali:Julia Budzińska oraz Mikołaj Wegner

Dżentelmeni roku to:Anatola Płontka, Nikola Rakowska, Alan Płontka, Agata Konowalska

Pani Dyrektor pogratulowała uczniom wspaniałych wyników w nauce i życzyła bezpiecznych wakacji.

NA KONIEC NASTĄPIŁO POŻEGNANIE OBECNEJ PANI DYREKTOR ANNY JEDLIŃSKIEJ.

PANI ANIA STANOWISKO DYREKTORA OBJĘŁA W 2018r.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE ZA WSZYSTKIE LATA I ŻYCZYMY SUKCESÓW W NOWEJ PRACY

CHCIELIBYŚMY POINFORMOWAĆ,ŻE NOWYM DYREKTOREM OD DNIA 1 SIERPNIA 2023r. będzie PANI KATARZYNA ŁYKO.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!