• MIEJSKO-GMINNY KONKURS EKOLOGICZNY

• W Miejsko-Gminnym konkursie ekologicznym Agata Konowalska - zajęła I miejsce,a

Amelia Konowalska-dostała wyróżnienie.

Pani Sylwia Skibińska odebrała również nagrodę dla naszego przedszkola za największą ilość prac dostarczonych na konkurs.Gratulujemy i dziękujemy organizatorom.

• ROZWIĄZANIE KONKURSU

• Z okazji Dnia BIBLIOTEKARZA został ogłoszony konkurs na najładniejszą okładkę :

Dla klas 0-2 - okładka ulubionej bajki,gdzie zwyciężyli:

I miejsce -Julia Szymańska

II miejsce- Tomek Bandurski

III miejsce-Agata Konowalska

Dla klas 4-8-okładka ulubionej lektury, a wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce-Jakub Będzitko

II miejsce - Zuzanna Macioszek

III miejsce -Oliwia Tarczyńska

Serdecznie gratulujemy😃😃😃

• Odwiedziny w remizie strażackiej

• Dnia 15.05.2019r. grupa przedszkolna odwiedziła remizę OSP w Sarbinowie Drugim.Pani Sonia Papierska opowiedziała na czym polega praca strażaka oraz pokazała dzieciom sprzęt znajdujący się w strażnicy.Serdecznie dziękujemy

• Dzień Bibliotekarza

• Dnia 8 maja obchodzony jest Dzień Bibliotekarza.Z tej okazji klasa pierwsza z Panią Ewą Strauchmann odwiedziła bibliotekę szkolną.

Pani Beata Pilarowska-Siódmiak opowiedziała dzieciom o pracy bibliotekarza.Następnie uczennica przeczytała "Dziewczynkę z zapałkami", do której uczniowie wykonali rysunek.

• Dzień Strażaka

• 4 maja jest obchodzony Dzień Strażaka. Z tej okazji uczniowie grupy przedszkolnej z Pania Sylwią Skibińską wybrali się do naczelnika OSP w Sarbinowie Drugim Pana Mariana Melcera.v

• Tydzień kolorów-29,30.04.2019r.

• W dniach 29 i 30 kwietnia odbył się tydzień kolorów w naszej szkole.W poniedziałek obowiązywał kolor niebiesko-zielony.W tym dniu odbył się dzień sportu, gdzie Pan Wojciech Goclik zorganizował konkurencje sportowe " naszych dziadków" oraz Dzień Ziemi.We wtorek obowiązywał kolor biało-czerwony.W tym dniu odbył się apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.Po uroczystości każda klasa miała do wykonania plakat:-Przedszkole-Flagę Polski-Klasa I- Godło Polski-Klasa II- Hymn Polski-Klasa IV-Postać Mikołaja Kopernika-Klasa V-Postać Jana Pawła II-Klasa VI-Postać Lecha Wałęsy-Klasa VII-Postać Marii Skłodowskiej Curie-Klasa VIII- Postać Stanisława Lema.