• "URATUJ ŻYCIE"

Dnia 20 października odbył się konkurs wiedzy z zakresu pierwszej pomocy "Uratuj Życie" zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Żninie.W tym roku konkurs był w formie on-line.

Z naszej szkoły udział wzięli Jakub Kukuczka,Jakub Ratajczak i Norbert Budziński.

Wszyscy otrzymali Rowerowe Apteczki Pierwszej Pomocy.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy organizatorom oraz Pani Ewie Małeckiej za opiekę podczas konkursu.

• LAPTOPY DLA SZKÓŁ

• W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014/2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” Działanie 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” dotyczącą realizacji projektu grantowego pn.: „Zdalna szkoła + w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej” ze środków UE nasza szkoła otrzymała cztery laptopy przeznaczone do wypożyczenia potrzebującym uczniom na czas nauki zdalnej. Bardzo dziękujemy!