• DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

• Dziś w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa.Panie Olga Tondel i Sylwia Skibińska zorganizowały mnóstwo zabaw i wróżb andrzejkowych.Dziękujemy za super zabawę.

• KONKURS GWARY PAŁUCKIEJ

• Dziś uczniowie naszej szkoły Aleksandra Wysocka,Zuzanna Macioszek ,Jakub Janowski i Jakub Rąpała reprezentowali szkołę w XI Powiatowym Konkursie Gwary Pałuckiej pt. „Ocalić od zapomnienia-Gwara pałucka".Uczniowie interpretowali utwór Mirosława Binkowskiego.Do konkursu uczestników przygotowała Pani Aneta Dawidowicz.

• ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

• 25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy "Święto PLUSZOWEGO MISIA"Z tej okazji Pani Olga Tondel wcześniej ogłosiła konkurs pt."EKO-MIŚ z ulubionej bajki".I miejsce w konkursie zdobyli:Paula TarczyńskaAleksandra WysockaJan JedlińskiJulia SzymańskaPozostali uczestnicy dostali dyplom i nagrody pocieszenia.Serdecznie Gratulujemy!

• UNICEF-"KONWENCJA PRAW DZIECKA"

• W środę 20 listopada 2019 roku obchodziliśmy 30. rocznicę uchwalenia Konwencji Praw Dziecka w ramach udziału w akcji organizacji UNICEF. Razem z nami świętowali zaproszeni do naszej szkoły goście: pan Burmistrz Leszek Grzeczka, pani dyrektor MOPS Joanna Malak, przedstawiciel OSP w Sarbinowie Drugim pan Marian Melcer, pracownik biblioteki pan Szymon Michalski oraz pielęgniarka szkolna pani Ula Wiśniewska. W czasie uroczystości koordynator projektu pani Olga Tondel przedstawiła historię Konwencji Praw Dziecka, zaś uczniowie zaprezentowali prace wykonane w grupach o tematyce związanej z prawami dziecka. Następnie wszyscy razem wyposażeni w balony i serduszka, udali się na ,,niebieski marsz przez Sarbinowo Drugie dla uczczenia praw dziecka.

• ŚNIADANIE DAJE MOC i TRZYMAJ FORMĘ

• Szkoła bierze udział w programie "Śniadanie daje moc" i "Trzymaj formę"Uczniowie klasy 8 oraz przedszkolaki robili warzywną sałatkę, a pomagali im uczniowie klasy 3 i 7.