• JUPILAND I KINO

• Dziś przedszkolaki uczestniczyli w wycieczce do Gniezna.Na początku był film w kinie pt."Magiczne święta Kacpra i Emmy", a następnie sala zabaw w Jupilandzie.

• MIKOŁAJKI

• Wczoraj do szkoły przybył Święty Mikołaj, który odwiedził każdą klasę i włożył czekoladę w buta ufundowaną przez Radę RodzicówUczniowie poszczególnych klas musieli zaprezentować piosenkę , wierszyk lub taniec.Podczas "Spotkania z Mikołajem" Pani Olga Bolewska wyróżniła Amelię Konowalską i Mikołaja Oweckiego za udział w konkursie ogólnopolskim pt."KARTKA Z PAMIĘTNIKA na podstawie książki ZOSIA Z ULICY KOCIEJ", oraz podziękowała Nikoli Pałeckiej i Jakubowi Majdakowi za duże zaangażowanie w Samorządzie Uczniowskim.Serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok Mikołaju.